Пошук по сайту:

17 авг 2025 г. 02:18:51

Зеленський ввів санкції проти російських виробників безпілотників із ШІ

Зеленський ввів санкції проти російських виробників безпілотників із ШІ
Зеленський ввів санкції проти російських виробників безпілотників із ШІ
Президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО України про запровадження санкцій проти російського ВПК, спрямованих на виробників БпЛА з використанням штучного інтелекту та їхніх постачальників.

Про це інформує Офіс президента України.

Санції застосовані проти 39 фізичних осіб і 55 компаній (43 російські, 10 китайських, дві білоруські). 

Серед них – ключові розробники ударних і FPV-дронів ("Zala Аеро", "Розумні птахи", КБ "Восток"), постачальники електроніки з Китаю та Білорусі, а також центри, що розробляють ШІ-рішення для дронів, зокрема "Нейролаб" та "Центр безпілотних систем і технологій".

"Україна працює з партнерами, щоб реалізувати синхронізацію цих санкцій у світових юрисдикціях", – ідеться у повідомленні.

Читайте по темі: На Сумщині пенсіонер "дав лапаса" депутату міськради замороженою рибою і отримав штраф

Президент також підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо внесення змін до Положення про Державний реєстр санкцій стосовно суден та повітряних суден.


Распечатать