Програміст Megogo намагався втекти за кордон за підробленими документами

Програміст Megogo намагався втекти за кордон за підробленими документами
Програміст Megogo намагався втекти за кордон за підробленими документами
Програміст Megogo намагався втекти за кордон за підробленими документами. Суд визнав IT-фахівця винним у підробці документів та їх використанні та призначив йому покарання у вигляді обмеження волі на один рік.

Про це повідомило dev.ua посилаючись на судове рішення.

Так, Любомльський районний суд Волинської області 16 квітня розглянув справу киянина-програміста ТОВ «Мегого», який намагався 5 березня о 15:20 пройти прикордонний контроль в пункті пропуску «Ягодин» за завідомо підробленими на його імїя документи.

Зокрема, програміст пред’явив фейковке тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного зі штампами «Взято на військовий облік військовозобовязаних» та «Знято з військового обліку військовозобовʼязаних», та підробленим підписом начальника вказаної в посвідченні установи, а також довідку військово-лікарської комісії № 700 від 21 січня 2023 року з недостовірними відомості про непридатність айтівця до проходження військової служби з виключенням з військового обліку, завірену відтисками печаток Голосіївського ТЦК та підробленими підписами голови і секретаря військово-лікарської комісії.

Програміст свою провину у здійсненні правопорушення визнав повністю, повідомивши суду, що дійсно мав намір перетнути державний кордон України і надав підроблені військові документи у пункті «Ягодин».

Читайте по темі: За добу українські захисники ліквідували 1250 окупантів

Після перевірки виявилось, що чоловік на обліку в Голосіївському ТЦК не перебуває і не перебував, тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного, як і довідку ВЛК, не отримував. Виявлено, що програміста взагалі не перебуває на військовому обліку у жодному ТЦК.

Суд визнав IT-фахівця винним у підробці документів та їх використанні та призначив йому покарання у вигляді обмеження волі на один рік. Початок відбування покарання обвинуваченому вирішено рахувати з моменту приведення вироку до виконання.

Також айтівець має сплатити державі 7572,80 грн судових витрат на проведення судових технічних експертиз документів. Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.