Пошук по сайту:

02 апр 2025 г. 06:11:40

Глава МЗС Німеччини Бербок приїхала до України з 11-м візитом

Глава МЗС Німеччини Бербок приїхала до України з 11-м візитом
Глава МЗС Німеччини Бербок приїхала до України з 11-м візитом
Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок, яка йде у відставку, 1 квітня прибула з 11-м візитом до України – ймовірно, останнім на посаді.

Про це повідомило МЗС Німеччини.

На вокзалі міністерку зустріли глава МЗС України Андрій Сибіга та посол Німеччини у Києві Мартін Єгер.

Після прибуття Бербок оголосила, що Німеччина надасть Україні ще 130 мільйонів євро на гуманітарну допомогу та стабілізаційні заходи, інформує МЗС.

"У зв’язку з глухим кутом у відносинах між США і Росією, абсолютно необхідно, щоб ми показали, що ми… стоїмо на боці України і підтримуємо її зараз більше, ніж будь-коли раніше", – прокоментувала візит очільниця німецької дипломатії.

Читайте по темі: За добу українські захисники ліквідували 1250 окупантів

У Києві Бербок зустрінеться з політиками та представниками громадянського суспільства, зазначили в МЗС. Також обговорюватимуться кроки, які Україна робить на шляху до членства в ЄС. 


Распечатать