РФ витратила на оборону Курської області понад 15 млрд, — ЗМІ
Усього за добу в Курській області вдалося прорвати оборонні укріплення вартістю понад 15 мільярдів рублів.
Про це повідомляє російське медіа.
Журналісти стверджують, що за тим, що відбувається в прикордонні Росії, стоять Збройні сили України, проте в Генштабі офіційно не коментували інцидент у Курській області. Противник ще 2022 року почав готувати фортифікаційні споруди, однак практика показує, що це не дало жодного результату.
"Збройні сили України під час рейду в Курську область зуміли прорвати дві лінії фортифікаційних споруд, які російська влада побудувала за 2,5 року війни, витративши 15 млрд рублів. На це українським військовим знадобилося близько доби", — йдеться у повідомленні.
Читайте по темі: Росіяни розсилатимуть мешканцям ТОТ електронні повістки, - ЦНС
Прорив у Курській області коштував росіянам понад 15 мільярдів рублів
Міністр транспорту Росії Роман Старовойт, який у жовтні 2022-го обіймав посаду губернатора Курської області, тоді повідомляв, що було завершено будівництво двох посилених ліній оборони, які мали захистити регіон.
"Роботу вели спільно з Міноборони Росії і Прикордонним управлінням у Курській області. Третя лінія буде готова до 5 листопада. Ми готові відбити будь-які посягання на нашу територію", — йшлося у повідомленні.
Наприкінці січня 2023 року Роман Старовойт особисто оглянув, як триває робота зі зведення фортифікаційних споруд у Суджанському районі. Наприкінці року колишній губернатор Курської області написав, що вдалося побудувати ще кілька ліній оборони біля кордонів і рішенням президента було виділено "значне фінансування".
"Офіційно вартість робіт не повідомляли. Однак видання "Московский комсомолец Черноземье" ("МК Черноземье"), що працює в Курську, з посиланням на джерела писало, що 30 листопада 2022 року Управління капбудівництва Курської області уклало три контракти на будівництво укріпспоруджень із "Корпорацією розвитку Курської області" на загальну суму в 12 млрд рублів", — пише медіа "Агентство. Новости".
До березня 2023 року влада Курської області уклала ще 2 контракти на загальну суму 3,2 млрд рублів. Роботу мали завершити до липня того ж року.
Журналісти також зазначили, що причиною швидкого прориву в Курській області стала нестача особового складу, адже практично всі опорні пункти регіону стояли без особового складу і техніки, оскільки бійців ЗС РФ було передислоковано звідти в Запорізьку і Донецьку області.
Читайте по темі:
Распечатать