"Молиться сам на себе": Журналісти показали добудований палац Путіна у Геленджику
Автори нового розслідування повідомляють, що ремонт палацу завершили в лютому – березні 2023 року. Він, як і раніше, призначений для Путіна, кажуть у ФБК.
Журналісти описують, що можна побачити в секретному палаці: "Спальні, кабінети з урядовим зв’язком, спортзал, кріосауни й навіть домашня каплиця, де ми оцінимо справжній ступінь його божевілля й побачимо, що Путін молиться сам на себе. Сьогодні ми буквально увірвемося до Путіна додому й покажемо вам, ким він є насправді – збожеволілим старим диктатором, який навіть під час розв’язаної ним самим війни не може зупинитися й далі будує собі палац".
На прихованій зйомці з палацу, зокрема, зафіксовано аквадискотеку, особистий басейн, кілька видів душових кімнат, масажні кабінети, хамам, парильню, кріосауну, спа-зони, тренажерний зал, а також власний театр.
Зазначають, що в попередньому плані "палацу Путіна" була зала ігрових машинок, але тепер її переробили на каплицю. "Приміщення досить гнітюче. Мармурова підлога з візерунком, темні шпалери, стіни по периметру кімнати оздоблені декоративними металевими панно з якимись хрестами, що мають не дуже православний вигляд", – каже журналіст.
Автори розслідування звернули увагу на іконостас з іконами на повний зріст. У центрі там розташований Ісус, ліворуч – Богородиця, а праворуч – святий князь Володимир. "Те, що Путін не просто асоціює себе із князем Володимиром, а вже вважає себе його перевтіленням, реінкарнацією, сумнівів не викликає", – сказав журналіст. Він зазначив, що паралелі між князем і президентом РФ також публічно проводив патріарх Кирило.
Читайте по темі: СБУ проводить контррозвідувальні заходи у Шевченківському районі Києва
У каплиці стоїть крісло, схоже на царський трон, ідеться в розслідуванні. "Уявіть, [Путін] сидить там у темній кімнаті, на троні, слухає молитви й милується на ікону, як він думає, самого себе", – зазначає журналіст.
Низку приміщень за документами перейменували, але помітно не переробляли, також ідеться в розслідуванні. Зокрема, спальні стали "апартаментами", кальянна із жердиною для стриптизу стала "лаунж-зоною".
У колишніх вітальні й читальні, які перетворилися на "лобі", після ремонту значно змінився інтер’єр. Раніше на стінах читальні висіли романтичні фрески з нейтральними сюжетами, але зараз їх змінили репродукції картин історичних битв, зокрема Бородінської битви й Льодового побоїща.
На другому поверсі розташовані 11 спалень – чотири дуже великі, призначені для господарів, решта менші. На відео знято інтер’єри спалень із дорогими меблями.
Читайте по темі:
Распечатать